הדפסת קטלוגים

כל עסק המוכר מוצרים צריך קטלוג מעוצב שיציג לקהל הלקוחות מידע על מגוון המוצרים והשירותים אותם מציע העסק.
קטלוג שנראה מקצועי ואיכותי מותיר רושם ראשוני אדיר, דבר שיכול כבר לתת לך נקודות זכות אצל הלקוח.
ישנם סוגים שונים של קטלוגים: קטלוג מוצרים, קטלוג תרופות, קטלוג מכשירים רפואיים, קטלוג שירותים וכו'.
הדפסת קטלוגים בבית דפוס כמו אליניר, המתמחה בנושא, תבטיח לכם קטלוג איכותי, שיבליט אתכם מעל למתחרים.

הדפסת קטלוגים שיווקיים

קטלוג בהדפסה דיגיטלית, הוא כלי שיווקי אדיר והוא מאפשר הצגה ויזואלית נוחה וקלה של השירותים או המוצרים שלך ללקוחות. בעזרת מוצר שיווקי זה ניתן להציג בפגישות ואירועים, ניתן לשלוח אותו בדואר ללקוחות קיימים ופוטנציאליים, להניח בתצוגה בחנות על מנת להסביר ולהראות באופן וויזואלי את המוצרים והשירותים אותם אתם מוכרים ועוד.

קטלוג איכותי ומקצועי משמש כלי עבודה חשוב ומהותי עבור איש המכירות. כאשר הקטלוג מציג את המידע בצורה מקצועית ומאורגנת, והוא מכיל מגוון רחב של דוגמאות, לרבות טקסטים ותמונות של המוצרים או השירותים המוצעים ע"י החברה, הוא עוזר בצורה משמעותית בתהליך המכירה. כאשר לקוח מתלבט בינך לבין המתחרים, אין ספק כי חומרים שיווקים כגון קטלוגים ועלוני מידע, באם הם נראים כי הושקעה בהם מחשבה לטובת הלקוח, יכולים להשפיע עליו לבחור דווקא בך.

בדפוס אליניר אנו מספקים שירותי הדפסת קטלוגים, הכוללים עיצוב גרפי והדפסה לכל סוגי הקטלוגים, ולמעשה כך אנו מספקים לעסק שלך את הפתרון הטוב ביותר להדפסת קטלוגים בצורה דיגיטלית.
הסטודיו לעיצוב שלנו יודע לכוון, לייעץ וללוות אותך בכל השלבים על מנת שתוכל להפיק קטלוג איכותי ומרהיב במהירות וביעילות.

השלב הראשון בהפקה של קטלוג הוא שלב הגדרת הצרכים. זהו שלב חשוב, אשר ככול שמבצעים אותו בצורה מדוייקת, מקל הדבר על ביצוע השלבים הבאים. מה מטרתו, למי הוא מיועד, היכן יוצג וכדומה. בשלב השני מחליטים על התוכן שאמור להיכלל בתוכו ואופן התצוגה. בשלב השלישי יגובש עיצוב פנים וחוץ, וינתנו ללקוח מספר אפשרויות לבחירה, עד לקבלת אישורו על העיצוב הרצוי. לבסוף יודפס הקטלוג על נייר התואם את בחירת הלקוח ויבוצעו השבחות וגימורים כפי שסוכם.

דוגמאות של קטלוגים

  

קטלוג ברמה אחת מעל כולם

מגוון השבחות דפוס וגימורים – למינציה, הבלטות, לכה סלקטיבית, סקודיקס ופוייל זהב וכסף יהפכו את הקטלוג שלך מסתם חוברת מודפסת – למוצר מרהיב, יוקרתי ומקצועי שיקדם את העסק שלך!
ניסיון של הרבה שנים בליווי לקוחותינו בהדפסה של קטלוגים וחוברות משלב הרעיון והתכנון ועד קבלת הקטלוג המודפס מאפשר לנו לתת לך את המחיר והשירות הטוב ביותר להדפסה איכותית, בצבע מלא (באמצעות מדפסות HP אינדיגו). הניסיון הרב מאפשר גם לבצע גימור בכריכה בסיכות / ספירלה או הדבקה חמה עם או בלי השבחות דפוס מיוחדות.

צור איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור לך בהפקת קטלוג המוצרים החדש שלך!